Elfin Tataroğlu kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Akademisyen Elfin Tataroğlu kimdir? aslen nereli? mesleği ne? eşi kim? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Akademisyen Elfin Tataroğlu kimdir? aslen nereli? mesleği ne? eşi kim? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi. 

Örgüt kültürü, liderlik ve elektronik öğrenme konularında akademik çalışmalarında yer alan Elfin Tataroğlu televizyon haber programlarında yorumcu olarak konuk edilmektedir. Yönetim Danışmanıdır.

Elfin Tataroğlu 1978 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Aslen İzmir Çeşme’lidir. İzmir Saint Joseph Fransız Lisesi’ni bitirdikten sonra 2001 yılında Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümünü bitirdi.

Accademia Italiana Floransa’da tasarım ve dil eğitimi aldı. Bilgi Üniversitesi İşletme Yönetimi alanında yüksek lisans yaptı. Halen İstanbul Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi ve Organizasyon doktorası yapmaktadır.

Örgüt kültürü, liderlik ve elektronik öğrenme konularında akademik çalışmaları yer almaktadır.

İyi düzeyde İngilizce ve Fransızca, orta düzeyde İtalyanca ve İspanyolca biliyor.

2010-2012 Yılları arasında CHP Kadın Kolları MYK Üyeliği yapmıştır. İzmir 2. Bölge 24. Dönem Milletvekili Adayı, 34. Kurultay Divan Yazman Üyesi, Konak İlçe’den İl Kongre Delegesi ve İzmir Kurultay Delegesi seçilmiştir.

CHP 18.Olağanüstü Kurultayı’nda BYKP’den Parti Meclisi Üyesi seçilmiştir. Doktora düzeyinde akademik araştırmalar yapmakta ve siyasi makaleleri gazetelerde yayınlanmaya devam etmektedir.

Halen Bahçeşehir Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı programında öğretim görevlisi olarak ders vermektedir. Bahriye-Aydınlanma Yolunda Bir Ömür adlı kitabın yazarıdır.

Elfin Tataroğlu evli ve bir çocuk annesidir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski