son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK REKLAM
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? NASIL? KİMDİR? İLETİŞİM

11 Aralık 2020 Cuma

Sefirin Kızı Son Bölüm Full İzle, Oyuncu Kadrosu kimler?

Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? kim kimdir? hangi karakter kimdir? Sefirin kızı konusu nedir? Sefirin Kızı dizisi son bölüm tek parça full izle

Sefirin Kızı dizisi oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor? kim kimdir? hangi karakter kimdir? Sefirin kızı konusu nedir? Sefirin Kızı dizisi son bölüm tek parça full izle

Sefirin Kızı Son Bölüm Tek Parça Full İzlemek için TIKLAYIN..

Sefirin Kızı Konusu nedir?
“Gariban bir yarıcının oğlu olan Sancar, daha çocuk yaştayken Bodrum'a tatile gelen bir büyükelçinin kızı olan Nare'ye sevdalanır. Bu iki zıt çocuk, birbirlerini çok severler, sevdaları için yıllarca mücadele ederler. Sonunda kız oğlana kaçar ama tam kavuştukları gece Nare birden ortadan kaybolur. Bir daha onu gören olmaz.

Kimi der denize düştü öldü, kimi der sefir kızı ya Avrupa'ya kaçtı. Bir aşık da onlara türkü yakar, der ki sefirin kızı alaca kuş oldu uçtu. Böylece Nare ve Sancar'ın mutsuz hikayesi bir destana dönüşür. Bir düğün gecesinde ortadan kaybolan sefirin kızı, tam dokuz yıl sonra, başka bir düğün gecesinde ortaya çıkıverir. Üstelik bu düğün, Sancar'ın düğünüdür ve ona kızını getirmiştir.”

sefirin kızı sancar engin akyürek kimdir

SANCAR EFEOĞLU (ENGİN AKYÜREK) KİMDİR?
Belediye Başkanı’nın zeytinliklerinde çalışan fakir bir yarıcının oğlu; Muğla’dan başka bir yer görmemiş bir köylü çocuğu. Hep Nare’ye sevdalı, hep Nare’nin ihanetinin acısını taşıdı, kalbinde hep o sırtından bıçaklanmış köylü çocuğunu sakladı.

Nare’den sonra hırs yaptı, zengin oldu. Babasının yarıcılık yaptığı o zeytinlikleri satın aldı, şimdi bir konakta oturuyor ailesiyle. Hatta evlendi. Sancar bir Efe. Gazabı yakan şefkati saran, öfkesi de sevdası da büyük, neşesi de acısı da yüksek, halkın bağrından kopmuş bir adam.

sefirin kızı nare neslihan atagül kimdir

NARE ÇELEBİ (NESLİHAN ATAGÜL) KİMDİR?
Bir büyükelçinin kızı. İzlanda’da doğmuş; Norveç’te, Japonya’da, Hindistan’da büyümüş, sekiz dil bilen bir dünya vatandaşı. Hep Sancar’a sevdalı, hep onun tarafından kovuluşunun acısını taşıdı, kalbinde hep sevdiği adamın sahip çıkmadığı narin peri kızını sakladı.

Sancar’dan sonra evladına tutundu, onun için yaşadı. Acılarını yüreğine gömüp o narin peri kızından bir amazon yarattı. Nare bir savaşçı; çok kararlı, çok akıllı, aklına koyduğunu yapan, dik bir kadın.

sefirin kızı gediz uraz kaygılaroğlu kimdir

GEDİZ IŞIKLI (URAZ KAYGILAROĞLU) KİMDİR?
Muğla’nın en köklü ailelerinden birinin oğlu. Babası Muğla’nın çok sevilen Belediye Başkanı idi, Gediz de cok sevilen bir iş adamı ve Sancar’ın ortağı. Nare çocuğuyla birlikte Muğla’ya dönünce ona aşık oldu ama Sancar da en yakın arkadaşı! Gediz bir Joker. Çok eğlenceli bir adam ama kızınca dünyayı yakıp seyrine bakabilir.

sefirin kızı beren melek gençalp kimdir

MELEK ÇELEBİ (BEREN GENÇALP) KİMDİR?
Nare ile Sancar’ın sekiz yaşındaki kızları. Annesinin yaşadığı acıları gördü; erkenden büyüdü. Nare tarafından çok olgun, çok güçlü yetiştirildi ama annesini bu dünyada tek başına bırakan babasını hep merak etti. Melek annesi gibi bir savaşçı, babası gibi bir Efe olma yolunda ilerliyor.

sefirin kızı yahya doğukan polat kimdir

YAHYA (DOĞUKAN POLAT) KİMDİR?
Sancar’ın erkek kardeşi, Elvan’ın kocası, Halisefe’nin ortanca çocuğu. Sancar’ın Yahya yahut Elvan’ın Yahya diyorlar. Birilerinin bir şeyi olmaktan başka bir özelliği yok, abisinin gölgesinde olmaktan dolayı sıkıntısı da yok, arabalara ve futbola sevdalı, hayatından memnun bir adam. Yahya şimdilik hem kör hem sağır. Gözü açılınca biriktirdiği tüm kompleksler ortaya çıkacak.

sefirin kızı elvan hivda zizan alp kimdir

ELVAN EFEOĞLU (HİVDA ZİZAN ALP) KİMDİR?
Halisefe’nin ilk gelini, Sancar’ın kardeşi Yahya’nın karısı. Onu da köyden aldılar, feci halde sonradan görme bir kadın ama çok neşeli; çok dandun, patavatsız bir kadın.

Kaynanası Gökgörmedik Elvan diyor ona ama Elvan kaynanasını çok seviyor. Kocasından önce kaynanasına sevdalanmış zaten, Yahya’nın karısı değil Halise Efe’nin gelini olmak istemiş.

sefirin kızı refika özlem çakar kimdir

REFİKA IŞIKLI (ÖZLEM ÇAKAR YALÇINKAYA) KİMDİR?
Gediz’in annesi, Halisefe’nin ahretliği. Refika Hanım tam bir yanar döner. Pek tatlı görünür ama rüzgar nerden eserse oraya döner.

sefirin kızı akın vardarlı erhan alpay kimdir

AKIN VARDARLI (ERHAN ALPAY) KİMDİR?
Nare’nin aynı evde birlikte büyüdüğü, abi bildiği adam. Çok zengin ailesi bir kazada ölünce babasının yakın arkadaşı olan Sefir Bey’in vesayeti altına girmiş. Sefir Bey’in mirasına göz diktiğini farkedince, o da Nare’ye göz koymuş. Akın tam bir narsist sosyopat. Yaptığı hiçbir şeyden sorumluluk hissetmez ve pişmanlık nedir bilmez.

sefirin kızı halise gonca cilasun kimdir

HALİSE EFEOĞLU (GONCA CİLASUN) KİMDİR?
Sancar’ın annesi. Bir zamanlar Belediye Başkanı’nın evinde beslemeydi, şimdi Efeoğlu Konağı’nda Hanım. Kendisi gibi aşağıdan gelme Menekşe’ye büyük sempatisi var, Sefir Kızı Nare’den nefret ediyor.

Halisefe sonradan görme bir “bulla”, yani Muğla ağzıyla hanım ağa. Çocukları için canını verir lakin onun doğrusundan başka her şey yanlış; onun soyundan gayri herkes düşman.

sefirin kızı menekşe tülin yazkan kimdir

MENEKŞE EFEOĞLU (TÜLİN YAZKAN) KİMDİR?
Sancar’ın yeni evlendiği karısı. Zaten savaşmak zorunda olduğu bir destan vardı; şimdi destanın kahramanı Nare geri döndü. Üstelik evlendiği gece bir üvey kızı oldu! Menekşe bir şeytan. Ama sana bir melek gibi görünür, gemisini yürütür.

sefirin kızı esra müge kızıldoğan kimdir

MÜGE IŞIKLI (ESRA KIZILDOĞAN) KİMDİR?
Gediz’in ablası. Psikolog. Hiç evlenmemiş çünkü daha yirmili yaşlardayken aşık olduğu adamı hiç unutamamış. Müge tam bir domestik. Psikoloji kariyerine rağmen hala tek hayali o adama baklavalar börekler açmak.

sefirin kızı zehra cemre öktem kimdir

ZEHRA EFEOĞLU (CEMRE ÖKTEM) KİMDİR?
Sancar’ın en küçük kız kardeşi, Halisefe’nin tek kızı. Aynı zamanda köyün meczubu Kavruk Ömer’in gizli sevdası. Zehra bir sevgi böceği. Yüzünü modern dünyaya dönmüş, kafası çalışan, neşeli, bir ayağı sakat bir kız. Sakatlığına rağmen, Efeoğlu Konağı’nın dünyaya ve aydınlığa açılan yüzü o.

sefirin kızı kavruk ömer edip tepeli kimdir

KAVRUK ÖMER (EDİP TEPELİ) KİMDİR?
Sancar’ın çocukluk arkadaşı ve köyün ozanı. Mani okumadığı, türkü söylemediği vakitlerde Efeoğlu Konağı’nın işlerine bakar.

Meczup diyorlar ama herkesten akıllı. Deli mi veli mi bilinmez bir keloğlan, bir gün suyun üzerinden yürüyüp giderse şaşırmayacaksın. Kavruk bir köy dervişi. Halkın içinde hakkın peşinde.

sefirin kızı güven erdal küçükkömürcü kimdir

GÜVEN ÇELEBİ (ERDAL KÜÇÜKKÖMÜRCÜ) KİMDİR?
Nare’nin büyükelçi babası; Sefir Bey. Şimdilerde Montenegro büyükelçisi. Çok asil bir aileden gelmesine rağmen, hem soyunun hem mesleğinin şerefine leke sürecek gizli bir zaafı var; kumar.

Sefir Bey bir kibir yumağı. Köylülerden ve halktan nefret eder, kendisini bir şey zanneder. Ama karakter olarak çok zayıftır, zaaflarıyla kibri arasında boğulur durur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home