son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK REKLAM
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? NASIL? KİMDİR? İLETİŞİM

1 Ocak 2021 Cuma

Melik Yiğitel kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Melik Yiğitel kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? nerede görevli? mesleği ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Melik Yiğitel kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? nerede görevli? mesleği ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

CNN Türk
televizyonunda yayınlanan Gece Görüşü programı başta olmak üzere, haber tartışma programlarında yaptığı çarpıcı yorumlarla adından söz ettiren başarılı gazeteci Melik Yiğitel'in hayatı merak konusu olmaktadır.

Melik Yiğitel 49 yaşındadır. Aslen nereli olduğuna dair bilgiye henüz ulaşılamadı. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon- Sinema bölümünden 1995'te mezun oldu.

Melik Yiğitel HBB Televizyonu ve Kanal D'de muhabir olarak çalıştı, daha sonra 2002 yılından 2007 yılına kadar Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Show TV'de haber müdürlüğü görevini yürüttü.

Bugüne kadar Düşünce Kulübü, Son Baskı, Yeni Türkiye ve Siyaset 24 isimli siyasi tartışma programlarını hazırlayıp sunmuştur. Günümüzde Türk Medya (24 TV) Ankara Temsilcisi'dir. Aynı Zamanda CNN Türk televizyonunda Hande Fırat'ın hazırlayıp sunduğu Gece Görüşü programında yorumcu olarak görev yapmaktadır.

Melik Yiğitel'in medeni durumu, özel hayatı ile ilgili bilgiye henüz ulaşılamamıştır.

1 yorum:

  1. Bukadar yaziyi yazan birileri herkesin taniyip bildği bir insanin nereli olduğunu bilmiyorsa hiç birşey bilmiyor demekdir

    YanıtlayınSil

previous post next article home