Gazeteci Melik Yiğitel kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Gazeteci Melik Yiğitel kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? nerede görevli? mesleği ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
Melik Yiğitel

Gazeteci Melik Yiğitel kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? nerede görevli? mesleği ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Gazeteci Hande Fırat'ın moderatörlüğünde, CNN Türk televizyonunda yayınlanan, Gece Görüşü programı başta olmak üzere, haber tartışma programlarında yaptığı çarpıcı yorumlarla adından söz ettiren başarılı Gazeteci Melik Yiğitel'in hayatı merak edilmektedir.


MELİK YİĞİTEL NERELİ?

Melik Yiğitel 1973 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiş olup, Aslen memleketi Diyarbakır'dır. Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-Televizyon- Sinema bölümünden 1995'te mezun olmuştur.


Gazeteci Melik YiğitelHBB Televizyonu ve Kanal D'de muhabir olarak çalıştı, daha sonra 2002 yılından 2007 yılına kadar Türkiye'nin en çok izlenen kanallarından biri olan Show TV'de haber müdürlüğü görevini yürüttü.

Bugüne kadar Düşünce Kulübü, Son Baskı, Yeni Türkiye ve Siyaset 24 isimli siyasi tartışma programlarını hazırlayıp sunmuştur. Günümüzde Türk Medya (24 TV) Ankara Temsilcisi'dir. Aynı Zamanda CNN Türk televizyonunda Hande Fırat'ın hazırlayıp sunduğu Gece Görüşü programında yorumcu olarak görev yapmaktadır.

Sıkı bir Trabzonspor taraftarı olan Melik Yiğitel'in medeni durumu, özel hayatı ile ilgili bilgiye henüz ulaşılamamıştır.

- Sitemizde biyografisi yer alan diğer Gazetecileri görmek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski