Rüyada altına kaçırmak, işemek, kaka yapmak ne demek?

Rüyada kaka yapmak, rüyada altına kaçırmak, rüyada altını pislemek, rüyada altına işediğini görmek ne demek? rüyada bokunu görmek anlamı nedir?
rüyada altına yapmak

Rüyada kaka yapmak, rüyada altına kaçırmak, rüyada altını pislemek, rüyada altına işediğini görmek ne demek? rüyada bokunu görmek anlamı nedir? 


Rüyada altına kaka yapmak

Mal sahibi olmaya ve bu malın değerlendirilmesi ile kazanç elde edilmeye yorulur. Rüya sahibi elindeki malı işleterek para kazanır. Evin tek para kazanan kişisi olacak ve tüm aileye bakmakla yükümlenecektir.

Rüyada altına pislemek

Hayatta yük yapan şeyleri üzerinden atmaya işaret eder. Rüya sahibi yükselmesine engel olacak şeylerden, ağırlıklarından kurtulacaktır. Artık daha rahat ve huzurlu bir hayatı olacaktır. Dertleri ile sürekli uğraştığı kişilerle artık uğraşılmayacaktır. Rüya sahibi çevresindeki insanlarda da değişiklik yapacak ve yeni bir çevre yapacaktır.

Rüyada altına kaçırmak

Gerçekteki deyimiyle birlikte yorumlanır. Rüya sahibi yaşantısında çok etkileneceği şeyler yaşayacaktır. Gelişen bazı olaylar nedeniyle korku içerisinde yaşayacaktır. Kendisine veya sevdiklerine tehdit oluşturacak bazı unsurlar olacaktır. Onlardan kurtulmadığı sürece sürekli olarak bu korku ile yaşayacaktır. Ancak bundan kurtulmak için elinden gelen çabayı gösterecektir.

Rüyada kaka yaptığını görmek

İş hayatıyla ilgili bazı yenilikler, değişiklikler yaşamaya işaret eder. Rüya sahibi terfi edebilir ya da daha çok para kazanacağı yeni bir işe girecektir. Bu durum da daha rahat bir yaşam sürmesini sağlayacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada kaka yapmak, bolluğa işaret eder, ancak bazılarına göre ise, haram mala delalet eder.

Rüyada bokunu görmek

Sıkıntılı günler anlamına gelir. Rüya sahibi kendisinin hatalarıyla yanlışlar yapacak ve kendisine zarar verecektir. Bu durum kişiyi oldukça üzecek ve büyük bir hüsran yaşamasına neden olacaktır. Çünkü istediği bazı işler yarım kalacaktır. Rüya sahibi hayatında değer verdiği bazı şeyleri kaybeder.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski