son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK REKLAM
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? NASIL? KİMDİR? İLETİŞİM

5 Mart 2021 Cuma

Buket Güler kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Haber Global Spikeri Buket Güler kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Haber Global Spikeri Buket Güler kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Haber Glogal Tv'nin ekran yüzlerinden biri olan Spiker Buket Güler'in hayatı vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Buket Güler 1,71 m. boyunda, 56 kilodur.

Buket Güler 1983 yılında Ankara'da doğdu. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümü, yüksek lisans eğitimini ise Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı.

Gzetecilik mesleğine, üniversitenin ilk yılında Hürriyet Gazetesi Dergi Grubu'nun Ankara haber merkezinde muhabir olarak başladı.

Hürriyet Gazetesi'nin ekleri ile TEMPO Dergisi'nde özel haber ve röportajlar yaptıktan sonra TRT Türk kanalının kuruluşu ile birlikte televizyon haberciliğine adım attı.

TRT Türk'te Dünyamız Detay ve TRT Dünya Gündemi programlarını sunduktan sonra Habertürk'e transfer oldu. 2018 yılında ise CNN TÜRK'e katıldı. Burada ana haberi uzun süre sunduktan sonra, 2020'de Olay TV ekibine katıldı. 2021 yılında Haber Global ailesine katıldı halen Haber Global TV'de gündemin sıcak haberlerini aktarmaktadır.

İngilizce bilen Buket Güler'in evli veya bekar olduğuna dair bir bilgiye maalesef rastlayamadık.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home