Cemil Barlas kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı

Gazeteci Cemil Barlas kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? kimin oğlu? babası kim? annesi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Gazeteci Cemil Barlas kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? kimin oğlu? babası kim? annesi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

AHaber kanalında yaptığı programlarla ve özellikle Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme gelen gazeteci Cemil Barlas'ın hayatı merak ediliyor.

Gazeteci Cemil Barlas 1969 yılında doğdu, aslen Gaziantep’lidir. Canan Barlas ve Mehmet Barlas çiftinin oğludur. HaberX internet haber sitesinin sahibidir. Cemil Barlas, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde öğretim görevlisi olarak ders vermiştir. 1AnTv kanalında yayınlanan "1 Haber 3 Yorum" programının yorumcularından biri olan Cemil Barlas, Cem Küçük ve Can Ataklı ile birlikte hafta içi her gün saat 19.00'da evlere konuk olmaktadır.

Cemil Barlas, Dilur hanım ile evlidir. Bu evliliklerinden 1 çocukları bulunmaktadır.

Cemil Barlas sosyal medyayı da aktif kullanan gazetecilerden biri olup, Twitter hesabında 130 bine kayın takipçisi bulunmaktadır.

Sitemizde yer alan diğer AHaber ekran yüzlerini görmek için tıklayın

İlgili Google aramaları
Cemil Barlas kimdir Cemil Barlas kiminle evli Cemil Sait Barlas Cemil Barlas canan barlas'ın oğlu cemil barlas kaç yaşında prof.dr.cemil barlas Canan Barlas Canan Barlas kiminle evli cemil barlas'ın babası kim A Haber sunucuları A Haber spikerleri

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski