Gönül Dağı dizisi Son Bölüm Tek Parça canlı izle

Gönül Dağı Dizisi Son Bölüm Son Bölüm Tek Parça Full İzle Gönül Dağı son bölüm tek parça full izle, gönül dağı izle, gönül dağı ne zaman? canlı izle, tüm bölümleri, nerede çekiliyor, dizisinin konusu nedir? oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?
Gönül Dağı

Gönül Dağı Dizisi Son Bölüm Son Bölüm Tek Parça Full İzle Gönül Dağı son bölüm tek parça full izle, gönül dağı izle, gönül dağı ne zaman? canlı izle, tüm bölümleri, nerede çekiliyor, dizisinin konusu nedir? oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?


TRT1 ekranlarında yayınlanan, reyting rekorları kıran Gönül Dağı dizisi hakkında bilgiler.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Her ne kadar şivesiyle, dizide görünen araç plakaları 66 (Yozgat) olsa da Gönül Dağı dizisi Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde çekilmektedir.

GÖNÜL DAĞI OYUNCU KADROSU


Berk Atan - (Taner)
Gülsim Ali İlhan - (Dilek)
Yavuz Sepetçi - (Ciritçi Abdullah)
Ege Aydan - (Celal Bey)
Semih Ertürk - (Veysel)
Ecem Özkaya - (Zahide)
Erdal Cindoruk - (Ağıtçı Hüseyin)
Hazal Çağlar - (Asuman)


GÖNÜL DAĞI DİZİSİ KONUSU

Bozkırda bir Anadolu masalı, sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesidir Gönül Dağı. Küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının hikayesidir.

Bozkırda hayallerinin peşinden koşan ve tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin hikayesidir. Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan "Bozkırın kalemi" Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı, yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyiciler tarafından ilgiyle izleniyor.

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizi, bozkırın ortasında yer alan şirin bir kasabada yaşayan sıcakkanlı, sevecen Anadolu insanının öyküsünü anlatıyor. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi.

Çocukluk aşkı Dilek’le bir gün buluşma hayali kuran Taner’in kuzenleriyle yaptığı müthiş icat. Düğüncüleri, ağıtçıları, gelenekleri, tüm samimiyetiyle Anadolu insanı. Bozkır topraklarının süsü özgürlük timsali Yılki Atları.

GÖNÜL DAĞI SON BÖLÜM TEK PARÇA FULL İZLE, GÖNÜL DAĞI CANLI BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN!


GÖNÜL DAĞI CANLI İZLE İÇİN TIKLAYIN!

Sitemizde daha önce yayınlanan film-dizi bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski