Melis Hazal Karagöz kimdir? nereli? kaç yaşında? evli mi?

Melis Hazal Karagöz kimdir? aslen nereli? evli mi? eşi kim? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
Melis Hazal Karagöz

Melis Hazal Karagöz kimdir? aslen nereli? evli mi? eşi kim? kaç yaşında? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


BTC Haber TV yayın yönetmeni Melis Hazal Karagöz hakkında merak edilenler.

MELİS HAZAL KARAGÖZ KİMDİR?

Melis Hazal Karagöz 1992 yılında Eskişehir’de doğdu. Lise eğitimini Eskişehir Gazi Mustafa Kemal Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Ardından 2011 yılında Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde lisan eğitimine başladı.

Lisans eğitiminin ardından 2017 yılında Doğuş Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İletişim Bilimleri bölümünde yüksek lisans eğitimi aldı.

İstanbul'da Marmara Üniversitesi’nde okuduğu dönemde üniversitede yer alan medya kuruluşlarında editörlük ve spikerlik görevleri üstlendi. Eğitimine devam ederken BJK TV’de satj yaptı. Ardından özel bir yapım şirketinde de staj yapan genç sunucu, staj sonrası aynı özel şirket ve BJK TV’de çalışmaya başladı. BJK Tv’de muhabirlik yaptı.


Ardından devam eden süreçte diksiyon ve sunuculuk eğitimi aldı. Bu deneyimlerinin ardından Eskişehir’de yerel bir kanalda spikerlik yaptı. Ardından TELE 1’de editörlük, spikerlik, program editörlüğü yaptı.

Bir dönem Youtube’da ekonomi üzerine "Gerçek Ekonomi" adlı programda moderatörlük yaptı. Son olarak Haber Global’de gün içerisinde yer alan haber bültenlerinde sunuculuk yapmıştır.

Sanatın ilgisini çeken dallarıyla ilgilenmekten, hayvanlarla vakit geçirmekten ve sevdikleriyle hayatı paylaşmaktan keyif alıyor.

Melis Hazal Karagöz halen BTC Haber TV youtube kanalında yayın yönetmeni olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Yorum Gönder