son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK REKLAM
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? NASIL? KİMDİR? İLETİŞİM

25 Mart 2021 Perşembe

Resmi Gazete Uygulaması android, ios indir

resmi gazete mobil uygulaması, bugün resmi gazete ios android indir, resmi gazete anında haberdar olmak için uygulamayı indirebilirsiniz.

resmi gazete mobil uygulaması, bugün resmi gazete ios android indir, resmi gazete anında haberdar olmak için uygulamayı indirebilirsiniz.

TC. Resmi Gazete uygulamasına anlık bildirim özelliği de geldi. Resmi Gazete'nin Android ve iOS mobil uygulamasında artık yeni içerikler eklendiğinde, kullanıcılar anında bildirimle online haberdar edilebilecek.

Cumhurbaşkanlığı tarafından hazırlanan Resmi Gazete’nin mobil uygulaması güncellendi. Yeni güncellemeyle anlık bildirim özelliğine sahip olan uygulama; Resmi Gazete’de yeni bir karar, ilan, duyuru yayınlandığında kullanıcılara anında bildirim gönderecek.

Ülkemiz hakkındaki pek çok gelişmenin ve kanunun değişikliklerinin duyurulduğu Resmi Gazete’de ilanlar farklı saatlerde yayınlanıyor ve takip etmesi de oldukça zor oluyordu.

RESMİ GAZETE SON DAKİKA GELİŞMELER ANINDA CEPTE
Kullanıcılar, artık sayfayı sürekli yenilemek yerine bildirim özelliğini açarak son gelişmeleri anında ve hızlı bir şekilde öğrenebilecekler.

RESMİ GAZETE UYGULAMASI İNDİR
Aşağıdaki bağlantıları kullanarak T.C. Resmi Gazete uygulamasını telefonunuza indirebilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home