Eylül Han Tezel kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı

Halk Tv sunucusu Eylül Han Tezel kim kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? eşinin adı ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Halk Tv sunucusu Eylül Han Tezel kim kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? eşinin adı ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Eylül Han Yılmaz Tezel, 2010’ların başında Sky Turk’te “Bu Sabah” programının sunuculuğunu yapmıştır. 2011 yılında ise Cengiz Tezel ile evlenerek ekranlardan bir süre uzak kalmıştır.

2013 yılında Cem TV’de ana haber bülteni sunuculuğu görevine başlayan Eylül Han Tezel, burada bir süre devam ettikten sonra anne oldu. Anne olmasının ardından ise bir süre daha ekranlara veda etmek durumunda kalmıştır.

Eylül Han Yılmaz bayram tatili için gittiği Bodrum’da ani bir kararla hayatını Cengiz Tezel ile birleştirmişti. Çiftin 2 çocukları bulunmaktadır.

Eylül Han Tezel şu sıralar Halk TV’de hafta içi her gün saat 10.00 ile 11.00 arasında "Eylül Han Tezel ile Gündem Özel" programını sunmaktadır.

Sitemizde yer alan diğer Halk Tv ekran yüzlerini görmek için tıklayın

İlgili Google Aramaları
Eylül Han Tezel yaş, Eylül Han Tezel eşi, eylül han tezel ekşi, Eylül Han Tezel saynur Tezel, Eylül Han Tezel kimdir, Cengiz Tezel Eylül Han Tezel, eylül han tezel saynur tezel, Eylül Han Tezel kaç yaşında, Eylül Han Tezel biyografi, Eylül Han Tezel kiminle evli, Eylül Han Tezel eşi, Eylül Han Tezel kimdir kaç yaşında, Eylül Han Tezel kimdir nerelidir, Eylül Han Tezel kaç doğumlu, Eylül Han Tezel evli mi

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski