Beyza Hakan kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi?

Beyza Hakan kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgiler.
Beyza Hakan


24 TV sunucusu Beyza Hakan kimdir? aslen nerelidir? kaç doğumlu? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgiler.


BEYZA HAKAN KİMDİR?

Beyza Hakan Aslen Antalya'lıdır. Televizyonculuk hayatına 1995'te Antalya'da başlamıştır. Yapımcılık, sunuculuk, muhabirlik haber spikerliği ile profesyonel hayatına devam etmiştir. Aynı zamanda moderatör, ekonomi bülten sunucusu ve diksiyon ve etkili iletişim eğitmenidir.


Antalya’da yayın yapan ETV'de sunuculuk yaparken teklif üzerine Kanal 7 ile anlaşarak İstanbul’a yerleşmiştir. Kanal 7’de çalıştığı 7 yıl boyunca hafta sonu haberleri, gece kuşağını sunmuş, Ülke TV açıldığında gündeme ilişkin programlar hazırlayıp sunmuştur. 2006’da 24 TV’ ye transfer olan Beyza Hakan bu süreçte moderatör sabah, moderatör gece, iç ve dış branş bültenlerini sunmuş, Sözden Öte, Orada Neler Oluyor programlarını hazırlayıp sunmuştur.

Beyza Hakan kiminle evli?

Halen 24 TV ekranlarında “Kayıt Dışı” ve "Kahve Molası" programlarını modere eden Hakan, 2008’de ise arkadaşı Murat Özek’le evlenmiş, bu evliliğinden bir kız ve bir erkek çocuğu olmuştur.

- Sitemizde yer alan diğer 24TV ekran yüzleri için tıklayın.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski