Serap Belovacıklı kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı

Serap Belovacıklı kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Serap Belovacıklı kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Serap Belovacıklı 1984 yılında Bursa'da dünyaya gelmiştir. Aslen Sinop'ludur. Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun olmuştur.

Gazetecilik mesleğine ilk olarak Bursa Olay Tv'de yönetmen yardımcısı olarak başlamış, daha sonra muhabir olarak Habertürk'te görev yapmıştır. Kanaltürk, Akşam Gazetesi Posta Gazetesi'nde hem editörlük hem de siyasi röportajlar yapmıştır.

Boğaziçi Üniversitesi'nde Araştırmacı Habercilik Eğitimi, BBC Eğitim Merkezi'nde diksiyon dersleri almıştır.

2018 yılında Haber Global TV'de, Ankara CHP muhabiri olarak görev yapan Serap Belovacıklı, Kasım 2020 itibariyle gün içinde yaşanan gelişmelerin ve en son haberlerin yer aldığı gece haberlerini ve hafta sonu haberlerini sunuyor.

19 Mart 2021 tarihinden beri Haber Global Tv'de, Emekli Tuğgeneral Dr. Özgür Tör ile beraber, tarihe damga vuran olayların perde arkasını, savaşların görünmeyen kahramanlarını, mağlubiyetten galibiyete götüren kritik kararları, geçmişin bilinmeyen çarpıcı detaylarının konuşulduğu "Büyük Strateji" programını sunuyor.

Sitemizde bulunan diğer Haber Global ekran yüzlerini görmek için tıklayın

İlgili Google aramaları
Serap Belovacıklı kiminle evli Serap Belovacıklı evlendi Serap Belovacıklı eşi Serap Belovacıklı Mete Belovacıklı Serap belovacıklı barış okan belovacıklı Serap Belovacıklı sevgilisi Serap Belovacıklı Instagram Serap Belovacıklı Kaç Yaşında

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski