Ela Rümeysa Cebeci kimdir? nereli? kaç yaşında? evli mi?

Ela Rumeysa Cebeci kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? boyu kaç? kilosu ne? burcu ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
Ela Rümeysa Cebeci


Ela Rumeysa Cebeci kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? boyu kaç? kilosu ne? burcu ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Tv100 Gün Uyanıyor sunucusu Ela Rümeysa Cebeci'nin hayatı hakkında merak edilenler..

Ela Rumeysa Cebeci Sunucu ve haber spikerliğinin yanında dizi ve sinema oyuncusudur. 2010 yılında başlayan televizyon ve medya kariyerinde onlarca dizi, sinema filminde oynadı ve çeşitli televizyon ekranlarında haberler sunmuştur.

ELA RÜMEYSA CEBECİ KAÇ YAŞINDA?

Ela Rümeysa Cebeci 31 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Bölümü'nden mezun olan Cebeci, hem oyuncu hem sunucu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Ela Rümeysa Cebeci 1.72 metre boyunda, 55 kilo olup İkizler burcudur.

Meslek hayatına TRT1 televizyonunda başlayan Cebeci, önce muhabirlik yapmış, ardından ise oyunculuk eğitimleri alarak dizilerde oynamaya başlamıştır. İlk deneyimini 2011 yılında yayınlanan "Kanıt" dizisinde, ardından ise "Nuri" dizisinde oynamıştır.


2012 yılında "Fetih 1453" isimli filmde yer alarak oyunculuğa devam etmiş, 2017 yılında ise "Şevkat Yerimdar" dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Ela Rümeysa Cebeci, Oyunculuğun ardından tekrar TRT1 ekranlarına dönüş yapan ünlü sunucu, bir süre daha burada çalışmasının ardından TGRT Haber’e geçmiş ve 2017-2019 yılları arasında bu kanalda görev almıştır.

TGRT Haber'in ardından ise 2019 yılında Tv100 kanalına transfer olan Ela Rumeysa Cebeci, bu kanalda "Gün Uyanıyor" isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Halen Tv100 televizyonunda "Kime göre, Neye göre?" programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Ela Rümeysa Cebeci'nin hiç evlenmediği, bekar olduğu bilinmektedir.

Ela Cebeci'nin instagram hesabı @elarumeysacebeci

Rol Aldığı dizi ve filmler

- Kanıt (dizi)
- Nuri (dizi)
- Yıllar Sonra (dizi)
- Fetih 1453 (film)
- Reaksiyon (dizi)
- Aşk Laftan Anlamaz (dizi)
- No: 309 (dizi)
- Ketenpere (film)
- Aslan Ailem (dizi)
- Şevkat Yerimdar (dizi)
- Anne (dizi)
- Kalp Atışı (dizi)
- Bizim Hikaye (dizi)
- Yasak Elma (dizi)

- Sitemizde yer alan diğer Tv100 ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski