Ela Rumeysa Cebeci kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? boyu kaç? biyografisi ve hayatı

Ela Rumeysa Cebeci kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? boyu kaç? kilosu ne? burcu ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Ela Rumeysa Cebeci kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? boyu kaç? kilosu ne? burcu ne? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Rumeysa Cebeci Sunucu ve haber spikerliğinin yanında dizi ve sinema oyuncusudur. 2010 yılında başlayan televizyon ve medya kariyerinde onlarca dizi, sinema filminde oynadı ve çeşitli televizyon ekranlarında haberler sunmuştur.

Ela Cebeci'nin instagram hesabı @elarumeysacebeci

Ela Rümeysa Cebeci 31 Mayıs 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. 1.72 metre boyunda, 55 kilo olup ikizler burcudur. Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Bölümü'nden mezun olan Cebeci, hem oyuncu hem sunucu olarak dikkatleri üzerine çekmektedir.

Meslek hayatına TRT1 televizyonunda başlayan Cebeci, önce muhabirlik yapmış, ardından ise oyunculuk eğitimleri alarak dizilerde oynamaya başlamıştır. İlk deneyimini 2011 yılında yayınlanan “Kanıt” dizisinde, ardından ise “Nuri” dizisinde oynamıştır.

2012 yılında “Fetih 1453” isimli filmde yer alarak oyunculuğa devam etmiş, 2017 yılında ise “Şevkat Yerimdar” dizisinde konuk oyuncu olarak rol almıştır.

Oyunculuğun ardından tekrar TRT1 ekranlarına dönüş yapan ünlü sunucu, bir süre daha burada çalışmasının ardından TGRT Haber’e geçmiş ve 2017-2019 yılları arasında bu kanalda görev almıştır.

TGRT Haber’in ardından ise 2019 yılında Tv100 kanalına transfer olan Ela Rumeysa Cebeci, bu kanalda “Gün Uyanıyor” isimli programın sunuculuğunu yapmıştır.

Halen Tv100 televizyonunda "Kime göre, Neye göre?" programının sunuculuğunu üstlenmektedir.

Ela Rümeysa Cebeci'nin hiç evlenmediği, bekar olduğu bilinmektedir.

Rol Aldığı dizi ve filmler

- Kanıt (dizi)
- Nuri (dizi)
- Yıllar Sonra (dizi)
- Fetih 1453 (film)
- Reaksiyon (dizi)
- Aşk Laftan Anlamaz (dizi)
- No: 309 (dizi)
- Ketenpere (film)
- Aslan Ailem (dizi)
- Şevkat Yerimdar (dizi)
- Anne (dizi)
- Kalp Atışı (dizi)
- Bizim Hikaye (dizi)
- Yasak Elma (dizi)

Sitemizde yer alan diğer Tv100 ekran yüzlerini görmek için tıklayın

İlgili Google aramaları
Ela Rumeysa Cebeci Yasak Elma Ela Rümeysa Cebeci Twitter Ela rümeysa cebeci uludağ Ela RUMEYSA Cebeci Instagram Ela Rumeysa Cebeci Şevkat Yerimdar Ela Rumeysa Cebeci aslen nereli Ela rümeysa cebeci ekşi Ela Rumeysa Cebeci TV100 den ayrıldımı Ela Rumeysa Cebeci kimdir? Rumeysa Cebeci kac yasinda? Ela Rumeysa Cebeci aslen nereli? Ela Rümeysa Cebeci TV 100 den ayrıldı mı?

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski