Selçuk Tektaş kimdir? neden, ne zaman, kaç yaşında öldü?

Selçuk Tektaş kimdir? kaç yaşında neden ne zaman öldü? kaç çocuğu vardı? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Selçuk Tektaş kimdir? kaç yaşında neden ne zaman öldü? kaç çocuğu vardı? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Selçuk Tektaş  12 Mayıs 1980 tarihinde doğmuştur. Evli ve iki kız babası olan Tektaş, 2009 yılında Merve Tektaş ile evlendi. Tektaş, uzun yıllardır aynı zamanda kardeşi olan Sanatçı Alişan'ın menajerliğini yapıyordu.


2 Mayıs'ta kardeşinin doğum gününü sosyal medya hesabından kutlayan Alişan kardeşine olan sevgisini şu sözlerle dile getirmişti;

"Eliz'le Burak senin gibi bir amcaları olduğu için çok şanslılar. Ben de senin gibi bir kardeşim olduğu için, arkandan hep güzel sözler duyduğum için, beni ve ailemizi her zaman gururlandırdığın için biz de çok şanslıyız. Seni çok seviyorum kardeşim"

Durumu ağırlaşan Selçuk Tektaş, Maslak'ta özel bir hastaneye kaldırılmıştı. Tektaş, bir aydır tedavi görüyordu. Corona virüse yakalanan ve yoğun bakımda entübe edilen Selçuk Tektaş'tan acı haber geldi. 41 yaşındaki Tektaş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve yaşamını yitirdi.


Teşvikiye Camiindeki Cenaze törenine Selçuk Tektaş'ın ailesi, sevenleri ve yakınlarının yanı sıra Çağla Şikel, Bülent Serttaş, Burhan Çaçan gibi sanat dünyasından çok sayıda kişi katıldı. Selçuk Tektaş'ın naaşı, kılınan cenaze namazının ardından Feriköy Mezarlığı'na defnedildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'DAN BAŞSAĞLIĞI
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'da Selçuk Tektaş'ın vefatı üzerine kardeşi Sanatçı Alişan'ı arayarak taziyelerini iletti.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski