Çatalca Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Çatalca araç muayene istasyonu, Çatalca araç muayene yol tarifi, Çatalca araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
çatalca araç muayene istasyonu


Çatalca araç muayene istasyonu, Çatalca araç muayene yol tarifi, Çatalca araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK ÇATALCA Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.

Çatalca İstasyonunda;

Sadece Randevulu Araç Muayeneleri,
Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü,
Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Çatalca Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Çatalca Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.


Çatalca Araç Muayene istasyonu Adresi:
Merkez Mah. Güney Girişi Cad. No: 16 Muratbey - Çatalca / İstanbul
Tel: 08502228888

Tuv Türk Çatalca Yol Tarifi- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder