Yenimahalle Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Ankara Yenimahalle İvedik araç muayene istasyonu, İvedik araç muayene yol tarifi, İvedik araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
yenimahalle araç muayene istasyonu


Ankara Yenimahalle İvedik araç muayene istasyonu, İvedik araç muayene yol tarifi, İvedik araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK İVEDİK Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


Ankara'da; AkyurtBeypazarıEtimesgutGölbaşıKahramankazanPolatlıŞereflikoçhisar ve Yenimahalle'de olmak üzere, toplam 8 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.


İvedik Muayene İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir.
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Yenimahalle Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Yenimahalle Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Yenimahalle İvedik Araç Muayene istasyonu Adresi:
İvedik Mah. 1502. Cad. 99. Sok. No: 9 Yenimahalle / Ankara
Tel: 08502228888

Tuv Türk Yenimahalle Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski