Onuncu Yıl Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Arnavutköy Onuncu Yıl araç muayene istasyonu, Onuncu Yıl araç muayene yol tarifi, Onuncuyıl araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
onuncu yıl araç muayene istasyonu


Arnavutköy Onuncu Yıl araç muayene istasyonu, Onuncu Yıl araç muayene yol tarifi, Onuncuyıl araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK ONUNCU YIL Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.


Onuncu Yıl İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır
- Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

ÇALIŞMA SAATLERİ

Onuncu Yıl Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Onuncu Yıl Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Onuncu Yıl Araç Muayene istasyonu Adresi:
Yeşilbayır Mah. Mira Cad. No:58/1 Arnavutköy / İstanbul
Tel: 0 8502228888

Tuv Türk OnuncuYıl Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski