Pendik Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Pendik araç muayene istasyonu, Pendik araç muayene yol tarifi, Pendik araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
pendik araç muayene istasyonu


Pendik araç muayene istasyonu, Pendik araç muayene yol tarifi, Pendik araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK PENDİK Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.


Pendik Muayene İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır
- Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

ÇALIŞMA SAATLERİ

Pendik Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Pendik Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Pendik Araç Muayene istasyonu Adresi:
Güllü Bağlar Mah. Okul Sok. No: 8 Pendik / İSTANBUL
Tel: 08502228888

Tuv Türk Pendik Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski