Samandıra Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Samandıra araç muayene istasyonu, Samandıra araç muayene yol tarifi, Samandıra araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
samandıra araç muayene istasyonu


Samandıra araç muayene istasyonu, Samandıra araç muayene yol tarifi, Samandıra araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.

TÜVTÜRK SAMANDIRA Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.

Samandıra Muayene İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır
- Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

ÇALIŞMA SAATLERİ

Samandıra Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Samandıra Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Samandıra Araç Muayene istasyonu Adresi:
Osmangazi Mah. Battalgazi Cad. No: 29 Samandıra / İSTANBUL
Tel: 08502228888

Tuv Türk Samandıra Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski