Şile Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Şile araç muayene istasyonu, Şile araç muayene yol tarifi, Şile araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
şile araç muayene istasyonu


Şile araç muayene istasyonu, Şile araç muayene yol tarifi, Şile araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.

TÜVTÜRK ŞİLE Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.

Şile Muayene İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır

ÇALIŞMA SAATLERİ

Şile Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Şile Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Şile Araç Muayene istasyonu Adresi:
Balibey Mah. Çırak Sok. No: 6 Şile / İSTANBUL
Tel: 08502228888

Tuv Türk Şile Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski