Silivri Kavaklı Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Silivri Kavaklı araç muayene istasyonu, Silivri Kavaklı araç muayene yol tarifi, Silivri Kavaklı araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
kavaklı araç muayene istasyonu


Silivri Kavaklı araç muayene istasyonu, Silivri Kavaklı araç muayene yol tarifi, Silivri Kavaklı araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.

TÜVTÜRK KAVAKLI Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.

Kavaklı Muayene İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır
- Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

ÇALIŞMA SAATLERİ

Kavaklı Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Kavaklı Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Kavaklı Araç Muayene istasyonu Adresi:
Kavaklı Mah. Selanik Cad. No: 29 Silivri / İSTANBUL
Tel: 08502228888

Tuv Türk Kavaklı Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski