Silivri Sinekli Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Silivri Sinekli araç muayene istasyonu, Silivri Sinekli araç muayene yol tarifi, Silivri Sinekli araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
sinekli araç muayene istasyonu


Silivri Sinekli araç muayene istasyonu, Silivri Sinekli araç muayene yol tarifi, Silivri Sinekli araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.

TÜVTÜRK SİNEKLİ Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.


Sinekli Muayene İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır
- Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

ÇALIŞMA SAATLERİ

Sinekli Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Sinekli Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Sinekli Araç Muayene istasyonu Adresi:
Ali Paşa Mah. Candarlı Sok. No: 3 Silivri / İSTANBUL
Tel: 08502228888

Tuv Türk Sinekli Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski