Kurtköy Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Kurtköy araç muayene istasyonu, Kurtköy araç muayene yol tarifi, Kurtköy araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
kurtköy araç muayene istasyonu


Kurtköy araç muayene istasyonu, Kurtköy araç muayene yol tarifi, Kurtköy araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK KURTKÖY Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.


Kurtköy İstasyonunda;

- Ağır Vasıta (Otobüs, Kamyon, Çekici, Tanker, Römork, Yarı Römork) Muayenesi Yapılmamaktadır
- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır

ÇALIŞMA SAATLERİ

Kurtköy Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Kurtköy Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Kurtköy Araç Muayene istasyonu Adresi:
Fatih Mah. Eski Ankara Yolu Cad. No: 2 Tuzla / İSTANBUL Viaport Alışveriş Merkezine 1,5 km uzaklıktadır.
Tel: 0 8502228888

Tuv Türk Kurtköy Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski