Mimarsinan Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Mimarsinan araç muayene istasyonu, Büyükçekmece Mimarsinan araç muayene yol tarifi, Mimarsinan araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
mimar sinan araç muayene istasyonu


Mimarsinan araç muayene istasyonu, Büyükçekmece Mimarsinan araç muayene yol tarifi, Mimarsinan araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK MİMARSİNAN Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.


Mimarsinan İstasyonunda;

- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır
- Yola Elverişlilik Muayene Hizmeti Verilmektedir

ÇALIŞMA SAATLERİ

Mimar Sinan Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Mimarsinan Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.

Mimarsinan Araç Muayene istasyonu Adresi:
Murat Çeşme Mahallesi, Mor Karanfil Sokak, No: 5 Bağımsız Bölüm 1, Büyükçekmece / İSTANBUL
Tel: 0 8502228888

Tuv Türk Mimarsinan Yol Tarifi


- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski