Serdar Tuncer kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi?

Serdar Tuncer kimdir? kim? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
Serdar Tuncer

Serdar Tuncer kimdir? kim? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


TRT1 ekranlarında iftar ve sahur öncesi programların sunucusu Serdar Tuncer'in hayatı merak ediliyor. Bu noktada internet kullanıcıları, TRT Ramazan Sevinci iftar programı sunucusu kim? TRT sahur bereketi programı sunucusu kim? gibi sorgulamalarla araştırma yapıyor.

SERDAR TUNCER NERELİ?

Serdar Tuncer 16 Ağustos 1978 tarihinde Ankara'da dünyaya gelmiştir. Aslan burcudur.

Kanal A televizyonunda yayınlanan "Gecede Bir Gün" programı 2005 yılının "en iyi tv kültür sanat programı" seçilmiştir. Kanal A'da "Yıldızdan Mahyalar" isimli programı sundu. 2007 yılında Kanal 1'de yayınlanan "Türkiye'de ve Avrupa'da Ramazan" isimli programı sundu. 2008, 2009, 2010 ve 2011 yıllarında Ramazan ayında Topkapı Sarayından canlı olarak TRT 1'de iftar programları sundu.


Semerkand Radyo'da hafta içi her gün yayınlanan "Yitik Hazine" programını hazırlayıp sundu. TRT Haber'de Uğur Işılak'la birlikte "Yeni Şeyler Söylemek Lazım" programını sundu. 2012 yılında Semerkand TV'de "Kalbe Düşünce" programını sundu. 2013 Ramazan ayında Kanal D'de "Sahurdan Kalplere" adlı programı sunmuştur. Daha sonra CNNTürk kanalında her hafta pazar günü saat 22:00 ila 23:00 arası başlayan "Başka Şeyler" isimli programı sunmaya başlamış. 03 Nisan 2015 tarihi itibarı ile CNN Türk kanalından ayrılmıştır. 8 Ekim 2015'ten itibaren Yenişafak Gazetesi'nde köşe yazıları yazmaktadır.

26 Mart 2019'da İngiltere Londra'da sanatçı Uğur Işılak ile birlikte gerçekleştireceği "Şiir, Türkü, Türkiye" etkinliği bazı aşırı grupların şikayet ve tehdidi nedeniyle Hackney Empire tarafından iptal edildi. İptal sonrasında sanatçı Twitter hesabı üzerinden "Ey Londra, sevsinler sizin demokrasi ve özgürlük anlayışınızı." ifadesini kullandı.

Serdar Tuncer kiminle evli?

Serdar Tuncer 1998 yılında evlenmiş olup, bu evliliğinden iki kız bir erkek çocuğu vardır. Serdar Tuncer'in eşi kim olduğuna dair bir bilgiye henüz ulaşılamamıştır

- Sitemizde yer alan diğer TRT ekran yüzlerini görmek için tıklayın..

Serdar Tuncer Kitapları

  • Sen İstanbul Kokardın (1997)
  • Aynalar (2003)
  • Satır Arası Hikâyeler (2005)
  • Delilim Yok Kalbimden Başka (2018)
  • Sermayem Yok Derdimden Başka (2018)
  • Hiçbir Zaman Hiçbir Şey (2019)

Serdar Tuncer Şiir Albümleri

  • Sen İstanbul Kokardın (2009)
  • Bir Hilal Uğruna (2011)
  • Şiirin Sultanları (2013)

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski