5 Mart 2020 Perşembe

binlercebilgi.com sitemize reklam verebilirsiniz.

bilgi blog sitesi reklam sponsorluk internet reklamı haber tanıtım ürün yazıları firma reklamı reklamları uygun fiyata internet reklamı

İnternet Reklamlarının Önemi: Günümüzde insanlar vaktinin çoğunu internette geçirmektedir. Bu sebeple reklam panosu yahut broşürler veyahut televizyon/radyo ile yapacağınız reklamlardan ziyade dijital reklamlar ile daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Tabi bunu da doğru zamanda, doğru internet kanallarında yapmalısınız.

binlercebilgi.com olarak Türkiye'nin en çok ziyaret edilen "amatör" bilgi blog sitesiyiz. Sitemizin günlük ortalama 4000, aylık ortalama 120.000 "tekil" ziyaretçisi ve yine aylık ortalama 500.000 sayfa görüntülemesi vardır. Alexa sıralamamızı görmek için TIKLAYIN.

Reklam Modelleri

Genel Reklam Modeli: Sitemize; 970x250, 970x90, 728x90, 300x250 boyutlarındaki reklamlardan bütçenize uygun olan alanlardan birini seçip, çok uygun fiyatlarla yayınlatabilirsiniz. Genel reklamlar, anlaşılan boyutta, tüm sayfalarda ve her zaman gösterilir.

Yerel Reklam Modeli: Yerel reklamlar sadece kurumunuzun, işletmenizin faaliyet konusunda olan sayfalarımızda, yani iç sayfada (yoksa yeni sayfa oluşturulur) yayınlanır. reklam verilen sayfalarda sayfa içi adsense reklamı yayınlanmaz. Yerel reklam örneği için tıklayın.

  • Reklam görseli reklam veren tarafından hazırlanır.
  • Banner belirtilen ebatlarda ve JPG veya PNG formatında olmalıdır.
  • Reklam bannerları tüm sayfalarda görünür.
  • Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra banner yayınlanır, süresi boyunca yayında kalıp reklam veren tarafından uzatılmadığı takdirde süresi bittiğinde yayından kaldırılır.

İletişim formundan bize ulaşın, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır..

Adınız Soyadınız:

E-Posta Adresiniz: (gerekli)

Mesajınız: (gerekli)


previous post next article home