son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

5 Mart 2020 Perşembe

binlercebilgi.com sitemize reklam verebilirsiniz.

bilgi blog sitesi reklam sponsorluk internet reklamı haber tanıtım ürün yazıları firma reklamı reklamları uygun fiyata internet reklamı

İnternet Reklamlarının Önemi: Günümüzde insanlar vaktinin çoğunu internette geçirmektedir. Bu sebeple reklam panosu yahut broşürler veyahut televizyon/radyo ile yapacağınız reklamlardan ziyade dijital reklamlar ile daha çok kişiye ulaşabilirsiniz. Tabi bunu da doğru zamanda, doğru internet kanallarında yapmalısınız.

binlercebilgi.com olarak Türkiye'nin en çok ziyaret edilen "amatör" bilgi blog sitesiyiz. Sitemizin günlük ortalama 3000, aylık ortalama 90.000 "tekil" ziyaretçisi ve yine aylık ortalama 500.000 sayfa görüntülemesi vardır.  Alexa sıralamamızı görmek için TIKLAYIN.

Reklam Boyutları: Sitemize; 970x250, 970x90, 728x90, 300x250 boyutlarındaki reklamlardan bütçenize uygun olan alanlardan birini seçip, çok uygun fiyatlarla yayınlatabilirsiniz. Öncelikle yerli-milli firma reklamverenleri tercih edilecektir.

  • Reklam görseli reklam veren tarafından hazırlanır
  • Banner belirtilen ebatlarda ve JPG veya PNG formatında olmalıdır.
  • Reklam bannerları tüm sayfalarda görünür.
  • Karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra banner yayınlanır, süresi boyunca yayında kalıp reklam veren tarafından uzatılmadığı takdirde süresi bittiğinde yayından kaldırılır.

İletişim formundan bize ulaşın, en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır..

Adınız Soyadınız:

E-Posta Adresiniz: (gerekli)

Mesajınız: (gerekli)


previous post next article home