Rüyada Kabeyi Görmek ne demek? anlamı nedir?

Rüyada kabeyi görmek ne demek? Rüyada kabe ziyareti yapmak, kabeye kirdiğini görmek, rüyada kabe kapısını görmenin anlamı nedir?
Rüyada Kabe

Rüyada kabeyi görmek ne demek? Rüyada kabe ziyareti yapmak, kabeye kirdiğini görmek, rüyada kabe kapısını görmenin anlamı nedir?


RÜYADA KABEYİ GÖRMENİN ANLAMI

Rüyada Kabe'yi görmek,
halife veya bir bakan yahut bir reise ya da evlenmeye işarettir. Bazen Rüyada Kabe'yi görmek, Rüya sahibinin Beytullah'a gireceğine işarettir.

Rüyada Kabeyi görmek, hacca gitmeye, hayırlı bir amelle müjdelenmeye işaret eder. Bazen rüyada Kabeyi görmek, işlemeyi arzu ettiği şerlerden sakınmaya, evlenmeye, emniyet ve güvene işaret eder.

Bazen de rüyada Kabeyi görmek, Kur'ân ve sünnete işaret eder. Yine rüyada Kabeyi görmek, kendisine uyularak hidayet bulunan sâlih ebeveyne, gerçek âlim, evliya ve mürşide yahut cennete işaret eder.

Rüyada Kâbe ziyareti yaptığını gören kişi dinin bütün emirlerine ve buyruklarına sıkı sıkıya bağlı olan, dini bütün kimsedir.

Rüyada Kâbe hurması görmek kutsal kitabı okuyan bir ilim adamına delalet eder.


Rüyada Kâbe kapısını görmek umre ziyareti yapma şerefine nail olmaya ve güzel haberler almaya delalet eder.

Bir kişi rüyasında Kabeyi uzaktan görmek

Bu kişinin kafasında kurduğu bazı komplo teorileri olduğu tabiri yapılır ve bu rüya sayesinde, kişinin kurmaca olan komplo teorilerine inanmakta aslında hiç de haksız olmadığı anlamına gelir.

Rüyada Kâbe'nin yıkılmış ya da çökmüş olduğunu görmek ibadeti ihmal etmeye ya da tamamen vazgeçmeye delalet eder.

Kişinin rüyasında kendisinin Kâbe'yi tavaf ettiğini ya da başkalarının Kâbe'yi tavaf ettiğini görmesi rüya sahibinin dinde güzelliğine tabir olunur.

Rüyasında Kâbe'ye girdiğini gören kişi devletin resmi makamlarında en üst yetkili kişi ile bir görüşme yapmak için onun makamına çıkacak demektir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski