son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK ALIŞVERİŞ
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? KİMDİR? REKLAM & SPONSORLUK

16 Ağustos 2019 Cuma

Rüyada Mutfak Görmek

Rüyada Mutfak Görmek
Rüyada mutfak görmek kişinin kazancı ve nimeti şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin hiç rızıksız kalmayacağı ve boğaz darlığına düşmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi büyük kazanç elde edecektir. Bazı rüya tabirlerine göre mutfak güven zafiyetinin yaşanacağına ve rüya sahibinin güvenliğini kaybetmesine yorulur. Rüyada boş mutfak ya da boş tabaklar görmek kişinin fakirleşeceğine ve açlığa düşeceğine delalet eder.

Rüyada Mutfak Dolabı Görmek
Kişinin kendinde kalmasını tercih ettiği, gün yüzüne çıkarmayı istemediği, bu nedenle de gönül dolaplarında sakladığı sırlara işaret eder. Rüyasında mutfak dolabı gören kişinin geçmişine ait kendine özel olan bazı yaşanmışlıkları vardır ve bunların değeri kendinde saklıdır, kimseyle paylaşmak istemez.

Rüyada Mutfak Tezgâhı Görmek
Rüya sahibinin işlerine dâhil olacağı kişiler olarak tabir edilir. Fakat bu rüya aynı amaç için birleşen kişilerin arasında çıkacak olan fikir çatışmalarına, görüş ayrılıklarına ve münakaşalara yorulur. Kişilerin arasındaki sosyal bağlar ve dostlukta bu nedenle zarar görecek demektir.

Rüyada Mutfak Temizlemek
Bu rüya hayırlara yorulur, rüya sahibinin etrafındaki art niyetli ve kem gözlü kişilerden kurtulacağına, her türlü kazadan ve beladan uzak olacağına, işlerine engel olan kişileri gerisinde bırakacağına tabir edilir.

Rüyada Mutfak Tüpü Görmek
Tüm düşüncelerini, duygularını içine atan, öfkesini bastıran ama her an patlamaya hazır bir bomba halinde gezen kişiye delalet eder. Bu kişi dokunsalar bir yanardağ gibi püskürmeye hazırdır.

Rüyada Mutfak Eşyası Görmek
Rüya sahibinin aile içindeki dayanışma yanlısı tutumuna ve ailesine olan düşkünlüğü dair yorumlanır. Rüya sahibi aile, arkadaş ve akraba ilişkilerinde her zaman fedakâr ve cefakâr olacak demektir.

Rüyada Mutfak Önlüğü Görmek
Kişinin alışveriş yapma isteğine tabir olunur. Rüya sahibi en kısa sürede bir alışverişe çıkacak demektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home