Kesişme: iyi ki varsın Eren filmi konusu, oyuncuları, fragmanı

Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi Konusu ve Oyuncuları, Kesişme: iyi ki varsın Eren filmi ne zaman çekildi? Kesişme: iyi ki varsın Eren Oyuncu Kadrosu kimler oynuyor? Kesişme: iyi ki varsın Eren Fragman izle
Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi


Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi Konusu ve Oyuncuları, Kesişme: iyi ki varsın Eren filmi ne zaman çekildi? Kesişme: iyi ki varsın Eren Oyuncu Kadrosu kimler oynuyor? Kesişme: iyi ki varsın Eren Fragman izle


Başrollerini İsmail Hacıoğlu ( Şehit Astsubay Ferhat Gedik Astsubay ) ve Rahman Başel'in ( Şehit Eren Bülbül ) paylaştığı, Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi 1 Ocak 2022'de vizyona girmiştir.

11 Ağustos 2017 tarihinde PKK'lı teröristlerin hain saldırısı sonucu şehit olan Astsubay Ferhat Gedik ile Eren Bülbül’ün hikayesinin anlatıldığı filmin çekimleri 9 ilde gerçekleştirildi.


Kesişme: iyi ki varsın Eren filmi hakkında bilgi

Orijinal İsmi: Kesişme: iyi ki varsın Eren
IMDb Puanı: 7,3
Yapım yılı: 2022
İlk vizyon tarihi: 1 Ocak 2022
Yönetmeni: Ömer Feyzioğlu
Senarist: Mert Dikmen, Özer Feyzioğlu, Alper Uyar
Yapımcı: Mustafa Uslu
Başrol Oyuncuları: Rahman Beşel, İsmail Hacıoğlu, Emir Çiçek, Mutlunur Lafçı ve Alayça Öztürk
Türü: Dram
Yapım Ülkesi: Türkiye
Kanal: Sinema


Kesişme: iyi ki varsın Eren filminin Konusu

Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi, 11 Ağustos 2017 tarihinde Trabzon'un Maçka ilçesinde hain terör örgütü PKK'lılar ile Türk güvenlik güçlerinin girdiği çatışma sonucunda, PKK üyelerinin açtığı ateşle hayatını kaybeden 15 yaşındaki Eren Bülbül ve onu korumaya çalışırken öldürülen Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik'in hayat hikayesini anlatmaktadır.

iyi ki varsın eren
iyi ki varsın eren

Kesişme: iyi ki varsın Eren Oyuncu Kadrosu

  • İsmail Hacıoğlu (Ferhat Gedik)
  • Rahman Beşel (Eren Bülbül)
  • Ahmet Eren Taşdelen (Eren Bülbül)
  • Alayça Öztürk (Cemile Gedik)
  • Emir Çiçek (Hasan Bülbül)
  • Mutlunur Lafçı (Ayşe Bülbül)
  • Atay Yıldız

Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi nerede çekildi?

İstanbul, Trabzon, Niğde ve Hatay başta olmak üzere 9 ayrı ilde çekilen filmin çekimleri 12 hafta sürmüştür.

Eren Bülbül? ne zaman şehit edildi?

Trabzon'un Maçka ilçesinin Köprüyanı Mahallesi'ndeki Vazelon Manastırı yakınlarında güvenlik kuvvetleri ile terör örgütü PKK arasında çıkan çatışmanın ardından, PKK'ya bağlı grup erzak almak amacıyla bölgedeki bir eve girdi. Grubu, girdikleri evden erzak çalarken gören Eren Bülbül durumu jandarma ve polislerden oluşan ekibe haber verdi. Eren Bülbül daha sonra PKK'lıların girdiği evi göstermek için güvenlik güçleriyle birlikte giderken, Jandarma Başçavuş Ferhat Gedik'le birlikte hain terör örgütü PKK'lıların saldırısı sonucu hayatını kaybetti.


Kesişme: iyi ki varsın Eren Filmi fragmanıSitemizde daha önce yayınlanan film-dizi bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski