Rüyada Fare Görmek ne demek? anlamı nedir?

Rüyada fare görmek ne demek? ölü fare, beyaz fare, rüyada siyah büyük fare yakalamak, kapanı, yemek, fare ısırması ne anlamı nedir?
rüyada fare

Rüyada fare görmek ne demek? ölü fare, beyaz fare, rüyada siyah büyük fare yakalamak, kapanı, yemek, fare ısırması ne anlamı nedir?


Rüyada fare görmek,
bolluk ve berekete delalet etmektedir. Fareler bol yiyecek bulabildiği yerlerde gezindikleri için bu rüya hanenizin bereketli olduğunu göstermektedir. Bu rüya maddi olarak rahatlayacağınıza, sıkıntılardan kurtulacağınıza ve eşinizle birlikte ömür boyu mutlu olacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Beyaz Fare Görmek

Rüyada beyaz fare görmek, rüya sahibinin çok mutlu günler yaşayacağına, sıkıntılı ve dertli günleri geride bırakacağına işaret etmektedir. Kişinin dostlarıyla beraber bir hayır işine gireceğine, maddi kazancını arttırmaya işarettir.

Rüyada Ölü Fare Görmek

Rüyasında ölmüş fare görmek, kişinin çok dişli ve çok güçlü bir düşmanı olduğuna işaret eder. Yani ölü fare gizli ama çok güçlü bir düşman demektir. Bu kişi, rüya sahibinin adeta izini sürer ve ona zarar vermek için yakalayacağı bir anı kollar. Eline geçen ilk fırsatı değerlendirmek peşindedir. 

Rüyada fare ölüsü görmek, rüya sahibinin kurnaz ve uyanık birisi olduğuna da işaret etmektedir.

Rüyada Büyük Fare Görmek

Rüya sahibinin rüyasında büyük fare görmesi kişinin sahip olduklarının değerini bilmesi gerekeceğine delalet eder. Rüyada büyük fare görmek, sahip olunan malda ve mülkte başkalarının gözünün olabileceğine, çok dikkat etmesi gerekeceğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda rüyada büyük fare görmek çeşitli sorunların zamanla baş göstereceğine rivayet eder.


Rüyada Siyah Fare Görmek

Rüyada siyah fare görmek, rüya sahibinin huzursuz ve sıkıntılı bir hayat yaşayacağına, kısmetinin kapalı olacağına yorulur. Rüyada siyah fare görmek, kişinin tüm aile bireylerinin daima yanında olacağına, kendisini güvende hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Evde Fare Görmek

Rüyada evde fare görmek, ev halkının zarar görebileceği bir düşmana sahip olduğunuzu gösterir. Bu düşman sizin her adımınızı takip edebilecek ve hain planlar yapabilecek kadar tehlikeli bir düşmandır. Rüyada evde fare görmek, rüya sahibinin yakın bir dostunun kazık yiyeceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına delalet eder.

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, kişinin iş hayatında başarılı birisi olacağına, mevkisinin artacağına delalet eder. Rüya sahibinin maddi kazancını ikiye katlayacağı, mal ve mülk sahibi olacağı, hayatı boyunca ferah yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Küçük Fare Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada küçük fare görmek, rüya sahibinin iş hayatında veya eğitim hayatında ufak tefek sorunlar ile karşı karşıya kalacağına delalet eder. Rüyada küçük fare görmek, engebeli bir aşk hayatı manasına da gelmektedir.


Rüyada Kedi ve Fare Görmek
Rüyada kedi ve fare görmek, rüya sahibinin hayırlı bir evlada sahip olacağına yorulmaktadır. Kişinin kendisini gururlandıracak ve neşelendirecek işler yapan bir evladının olacağına işaret eder. Haneden mutluluğun eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Fare Isırması Görmek

Rüya yorumcularına göre rüyada fare ısırması gören rüya sahibinin, sorumluluk sahibi bir birey olacağı demektir. Kişinin haram lokma yemeyeceğine, kötü yola düşmeyeceğine, kendisine zarar veren alışkanlıklardan uzak duracağına alamettir.

Rüyada Fare Kovalamak

Rüyada fare kovalamak, kişinin iş hayatından dolayı çok yorulacağına, ailesine zaman ayırması gerekeceğine delalet eder. Rüyada fare kovalamak aynı zamanda kazanılacak olan malın ve mülkün habercisidir.

Rüyada Fare Yemek

Eğer rüyanızda fare eti yiyorsanız iki şekilde yorumlanır. Yediğiniz zaman tadı kötü geliyor ve tiksiniyorsanız bu girişeceğiniz işin olumlu sonuçlanmayacağını gösterir. Eğer yediğiniz zaman bundan tiksinmiyorsanız hatta keyif alıyorsanız o zaman etrafınızdaki kişilerin olumsuz düşüncelerine rağmen yapacağınız bir işte başarılı olacaksınız diye yorumlanır.

Rüyada Fare Yakalamak

Bekar iseniz evleneceğiniz kişinin sizin için uygun olmadığı ve kötü huylarıyla sizi manevi yönden zehirleyebileceği manasına gelir. Rüyada fare beslemek ve fare ile dost olmak, düşmanınız ile aranızın düzeleceği ve karşılıklı fayda sağlayacağınız bir iş yapacağınız anlamına gelir.


Rüyada Fareden Korkmak / Rüyada Fareden Tiksinmek

Sağlığınıza veya malınızla ilgili bir soruna işarettir. İşinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz ve bir takım maddi kayıplar yaşayabileceğiniz manasına gelir. Sağlık konusunda da dikkatli olmanız gerektiği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sevimli Fare Görmek / Güzel Renkli Fare Görmek

Menfaatçi arkadaşlara ve sahte ilişkiler kurmaya işarettir. Sahte görüntüleriyle sizi etkilemeye çalışan fakat içindeki niyeti size zarar vermek olan hasetlik çeken arkadaşlarınız olabileceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fare Yakalamak

Rüyada fare yakalamak kişinin, bir kadını bir yerde oyuna getirerek, ondan faydalanacağına delalet eder. Aynı zamanda size kötülük yapmayı amaçlayan ve arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye, ondan gelecek tüm zararları savmaya işaret eder.

Rüyada Kuyruğu Kopmuş Fare Görmek

Rüyada kuyruğu kesilmiş fare görmek rüya sözlüğü yorumcularına göre ahlaksız bir kadına işaret eder. Aynı zamanda fare düşman anlamına gelmektedir. Kuyruğu kopmuş fare içten pazarlıklı, kötü niyetli, küçük planlar yaparak, küçük zararlar vermek niyetinde olan bir kadına delalet eder.

Rüyada Farenin Eve Girdiğini Görmek

Rüyasında farenin evine girdiğini gören kişinin maddi olarak kayba uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibi kişinin maddi olarak zarara uğrayacağı anlamına gelir. Bazen de bu rüya dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye yorulur.

Rüyada Fare İle Konuştuğunu Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında fare ile konuşan kimse, sürekli insanlara kötülük düşünen ve doğru yoldan sapmış bir kişi ile arkadaş olacağına delalet eder. Bu rüya size zararı dokunacak dostlar edinmenize veya içerisinde kötü niyetli insanlar bulunan bir mecliste bulunmanıza, sizin de doğru yoldan çıkmanıza, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza delalet eder.

Rüyada Farenin Sizi Isırdığını Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyasında fare tarafından ısırılan kişi, bazı insanların zararına uğrar. Aslında bu rüya temkinli davranmanız ve dikkatli olmanız gerektiğine dair uyarıcı bir rüyaya işaret etmektedir.

Rüyada Fare Yuvası Görmek

Rüya sahibinin rüyasında fare yuvası görmesi, rüya sözlüğü yorumcularına göre, münafıkların evlerine, kötü insanların yaşadığı mekânlara yorulur. Farenin yuvaya girmesi, bu tarz insanların yaşadıkları mahalle veya muhitlerdir.

Rüyada Fareyi Takip Etmek

Rüyada fare takip etmek rüyasında fareyi takip eden insan hidayetten sonra sapıklığa düşer ve insanların kötülüklerine olacak hareketlerde bulunarak toplum tarafından dışlanır ve tahkir edilir.

Rüyada Bir Sürü Fare Görmek

Rüyada çok fazla farenin olduğunu görmek rüya tabircilerine rüya, rızkın genişlemesine, maddi açıdan ferahlamaya, bütün sıkıntılardan kurtulmaya işarettir. Bazılarına göre ise bu rüya ele geçecek haram mal ve paradır.


Rüyada Gri Fare Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada gri fare görmek körlüğe, geçim darlığına, bazı zararların rüya sahibine isabet etmesine, sıkıntıya, yalan şahitliğe ve iş hayatında karşılaşılacak zorluklara işarettir.

Rüyada Yavru Fare Görmek

Rüya sözlüğü yorumcularına göre rüyada yavru fare görmek iffetsiz ve ahlaksız bir kadına işarettir. Fare yavrusu ile karşılaşan kişi aynı o şekilde bir kadınla karşılaşarak ondan kötülük görür. Bu rüya insanları kandıran, onların arkasından işler çeviren, sıkıntıya girmelerine sebep olan ahlaklı gibi görünen ama gerçek yüzünü saklayan hilekâr bir kadındır.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada fare sesi duymak, karşılaşacağınız tehlikelerin işaretidir. Bu nedenle bu rüyayı gören kişi oldukça dikkatli olmalıdır. Bazı sıkıntılara yaşayacağınıza, başınıza gelecek bazı musibetlere, kötü adamlarla muhabbete, ahlaksız bir kadınla düşüp kalkmaya, ölüm tehlikesi atlatmaya yorulan bu rüyanın uyarıcı bir niteliği vardır.

Rüyada Fare Kapanı Görmek

Rüyada fare kapanı görmek, rüya sahibinin insanları kandıracak ve onları zor duruma düşürecek hareketlerde bulunmasına, hile ile mal elde etmeye, yalan söylemeye işarettir. Eğer fare kapanında bir fare yakaladığınızı görürseniz, kötü niyetli insanların sizin üzerinizdeki emellerini engeller ve onları mağlup edersiniz. Fare kapanında birden fazla fare görmeniz, size zarar vermek isteyen ama bir türlü bu emellerine ulaşamayan insanların varlığına işarettir.

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Rüyada fare pisliği görmek, dedikoduya, küfürlü söze, yapılan ahlaksız davranışlara, günahlara ve münafık kimselerin oynadıkları oyunlara işarettir. Rüyada fare pisliği yiyen kişi dedikoduya maruz kalır veya bu rüya o kimsenin küfürbaz olduğunun ve insanlara diliyle eza ettiğinin bir göstergesidir. Rüyada fare pisliğini yatağından gören kişi, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir kadına evlenir ve onun yüzünden aile yaşamı cehenneme döner.

Rüyada Fare İle Oynadığını Görmek

Rüyada fare ile oynadığını görmek, rüya sahibinin ahlaksız bir kadınla vakit geçireceğine, onunla aynı evde yaşayacağına ve uzun süre bu hanımla birlikte olarak birçok zarara maruz kalacağına delalet eder. Bazen de bu rüya insanlara zulüm eden bir adama delalet etmektedir.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski