son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK REKLAM
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? NASIL? KİMDİR? İLETİŞİM

1 Ocak 2021 Cuma

Taceddin Kutay kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

Tacettin Kutay kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? nerede görevli? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Tacettin Kutay kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? nerede görevli? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Katıldığı haber tartışma programlarında yaptığı çarpıcı yorumlarla ve milli duruşuyla dikkat çeken Akademisyen Dr. Taceddin Kutay'ın hayatı merak konusu oldu.

Dr. Taceddin Kutay İstanbul'da doğdu. Doğma büyüme Fatih Karagümrük’lüdür. Asıl tam adı 
Muhammet Taceddin Kutay'dır. Aslen nereli olduğu bilgisine henüz ulaşılamamıştır. İlk, Orta ve Lise eğitimini İstanbul'da tamamladı. Ardından lisans ve yüksek lisans eğitimini Avusturya Viyana Üniversitesi'nde tamamlamıştır.

Günümüzde Türk-Alman Üniversitesi'nde, akademisyen öğretim üyesi olarak çalışmaktadır. İngilizce, Almanca, ve Arapça bilen Kutay, Avrupa Sekülerleşmesi ve Din, Katolik Teolojisi konularında çalışmalar yürütmektedir. Çalışma alanlarıyla ilgili makaleleri bulunmaktadır.

Taceddin Kutay Akşam gazetesinde yazmaktadır. Kutay'ın özel hayatı, yaşı ve medeni hali ile ilgili bilgiye henüz ulaşılamamıştır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home