Tv 100 kanalı kimin? kime ait? sahibi kim? kim kurdu? Necat Gülseven kimdir?

Tv100 kimin? sahibi kim? kime ait? TV 100'ü kim kurdu? Tv 100'ün sahibi Necat Gülseven kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim?

Tv100 kimin? sahibi kim? kime ait? TV 100'ü kim kurdu? Tv 100'ün sahibi Necat Gülseven kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? evli mi? eşi kim?


İlk önce yerel bir kanal kanal olarak yayın yapmaya başlayan Tv100 kanalı, son zamanlarda ulusal olarak yayın yapmaya başlamış ve izleyici kitlesi de artmıştır. 

Yayın hayatına 15 Temmuz 2014 tarihinde Balıkesir'de başlayan Tv100 kanalı, habercilik alanında yerelde yakaladığı başarıyı ulusala taşımayı başardı.

TV100 3N medya şirketi bünyesinde hizmet veriyor. 3N Medya şirketler grubunda TV100 dahil olmak üzere Show Radyo, Radyo Viva, Bizim Ev Tv, 3N İnşaat, Gülseven A.Ş., 3N organizasyon firmaları yer almaktadır.

Tv100 kanalının ilk sahibi eski Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur'un oğlu, Sanayi Odası eski başkanı İsmail Uğur'du. Uğur daha sonra kanalı Show TV eski çalışanlarından Ali Can Değer'e 2 milyon TL karşılığında sattı. Yayın hayatına On Tv Radyo ve Televizyon Yayıncılık A.Ş. bünyesinde başlayan Tv100 daha sonra Balıkesir'le bağını tamamen kopararak merkezini İstanbul'a taşıdı. İstanbul'a taşınmasıyla ulusal yayın hayatına başlaması bir oldu. Kanal bu aşamadan sonra bünyesine ulusal bazda tanınmış gazetecileri, televizyoncuları ve habercileri bünyesine katmaya başladı.

Kanalın ana haber bültenini Emre Buga sunmaya başladı. Sonrasında yayın yönetmenliğine yine ulusal basından isimlerle ekip oluşturulması sağlayacak isimler getirildi.
 
Tv100'ün yeni sahibi kim?
Balıkesir'de yayın hayatına başlayan TV100 Balıkesir'den çıkarak ulusal bir sese dönüştü. Alican Değer tarafından satın alınan TV100 daha sonra yeni sahibi sahibi Necat Gülseven'e satıldı.

ebru yaşar'ın eşi kimdir?

Tv 100 kanalının patronu Necat Gülseven kimdir?
Necat Gülseven, 1980 yılında Diyarbakır'ın Bismil ilçesinde dünyaya gelmiştir. İş adamıdır. Gülseven, 26 Haziran 2015 tarihinde ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da hayatını birleştirdi. İkilinin bu evliliklerinden ikiz çocukları vardır.

TV100 Frekans Bilgileri
Türkiye genelinde Türksat uydusu üzerinden yayın yapan TV 100 Kanalı Frekans Bilgisi:

  • Kanal Adı : TV 100
  • Frekansı : 12729
  • Polarisazyon Değeri : V – Dikey
  • Kapsama : Batı
  • SR : 30000

TV100 kuruluşunun üzerinden henüz çok uzun bir zaman geçmemesine rağmen ciddi bir izlenme oranına ulaşmıştır.

Sitemizde yer alan Tv100 ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski