Salih Nayman kimdir? aslen nereli? kaç yaşında?

A Haber sunucusu Salih Nayman kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.
salih nayman


Salih Nayman kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


SALİH NAYMAN NERELİ?

Gazeteci Salih Nayman, 1978 yılında Ankara’da doğmuştur. 14 yaşına kadar ailesiyle birlikte Erzincan’da yaşamıştır. Ankara İletişim Fakültesi Radyo Televizyon Sinema bölümü mezun oldu. Okula başladıktan sonra çeşitli radyolarda çalışmış, 4 radyoda haber spikerliği yapmıştır. Askere gitmeden önce yerel bir televizyon da program yapmıştır. Askerden geldikten sonra Cine5’te 5 ay kadar çalışıp ardından Kanal D’ye geçti burada haberleri seslendirirken muhabirlik yapmaya başladı.


Sonra Kanal 1'e transfer oldu ve o kanal kapanana kadar orada devam etti. Daha sonra aynı grup Habertürk televizyonu kurulmuştu,  birkaç arkadaşıyla Habertürk’te çalışmaya başladı.

2009 Nisan ayının sonunda İstanbul’a haber spikeri olarak transfer edildi. Habertürk kanalında 5 ay kadar çalıştıktan sonra Turkuaz grubuna geçti. İlk dönemde Atv’de haberleri seslendiriyordu, A Haber kurulunca haber spikerliği yapmaya başladı.

Şimdilerde A Haber’de akşam 20.00-22.00 arası Haber Bülteni'ni sunmaya devam ederken, Salı günleri de Memleket Meselesi programını sunmaktadır.
- Sitemizde yer alan diğer ATV - AHaber ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski