son dakika ehliyet haberleri sürücü kursu sürücü kursları ehliyet haberleri
ANASAYFA TEKNOLOJİ FAYDALARI YAŞAM KADIN YEMEK REKLAM
EHLİYET RÜYA TABİRLERİ NEDİR? NEREDE? NASIL? KİMDİR? İLETİŞİM

14 Aralık 2020 Pazartesi

Meltem Acet kimdir? aslen nereli? kaç yaşında? eşi kim?

Sunucu Haber Spikeri Meltem Acet kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.

Sunucu Haber Spikeri Meltem Acet kimdir? aslen nerelidir? kaç yaşında? evli mi? eşi kim? biyografisi ve hayatı hakkında kısa bilgi.


Meltem Acet 24 Eylül 1982 tarihinde Ankara'da doğmuştur. TED Anlara Koleji'nden mezun olmuş ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde (ODTÜ) Ekonomi bölümünü beşinci olarak dereceyle bitirmiştir. Yüksek lisansını yine ODTÜ İşletme bölümünde yaptı. Burada bir süre araştırma görevlisi olarak da çalışıp ABD ve İngiltere'de finans sektöründe yer aldı.

Meltem Acet FOX TV bünyesinde stratejik planlama ve reyting analiz bölümlerini yönetti. Günümüzde ekran önüne geçmesine rağmen ekran arkasıyla ilgili de önemli bir bilgi birikimi bulunmaktadır.

A Haber’de Z Raporu, Teve2’de Mola, Artı 1 TV'de Sıra Dışı ve Paranın Nabzı adlı programları sundu. Ayrıca Artı 1 TV ve TGRT Haber'de Ekonomi Müdürü görevlerini üstlendi. 20 Haziran 2018 tarihinde TGRT Haber'de çalışmaya başladı. 20 Aralık 2018'de Habertürk'e transer oldu.

14 yıl evli kaldığı Onat Acet ile 2019 yılında tek celsede boşandı. Bu evlilikten Ela isminde bir kız çocukları bulunmaktadır. Boşanma sonrası 6 milyon Türk Lirası manevi tazminat almış, eşinin soyadını kullanmaya devam etmiştir.

Meltem Acet sık sık engelli ve sahipsiz sokak hayvanlarına yardım eli uzatıyor ve onların bakımını üstleniyor. Ünlü sunucu, şu anda Habertürk'te hafta sonu Ana Haber Bülteni'ni sunuyor. Ayrıca hafta içi günlerde de Manşet programının sunuculuğunu yapmaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

previous post next article home