Müge Anlı kimdir? kaç yaşında? aslen nereli? eşi kim?

Müge Anlı kimdir, kaç yaşında? aslen nereli? Müge Anlı evli mi, eşi kim? çocuğu var mı? ne mezunu? biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.
müge anlı

Müge Anlı kimdir, kaç yaşında? aslen nereli? Müge Anlı evli mi, eşi kim? çocuğu var mı? ne mezunu? Müge Anlı ne zaman? biyografisi ve hayatı hakkında bilgiler.


ATV'de gündüz kuşağında ekrana gelen, Müge Anlı'nın sunumuyla ve Hukukçu Avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Şevki Sözen'in katkılarıyla, reyting rekorları kıran "Müge Anlı İle Tatlı Sert" programının sunucusu Müge Anlı, sık sık açıklamaları ve yaptığı yorumlarla adından söz ettiriyor. Yıllardır bir çok cinayeti aydınlatan ve kayıplara ulaşan Müge Anlı'nın hayatına dair bilgiler merak ediliyor.

MÜGE ANLI KİMDİR?

Müge Anlı 2008 yılından bu yana yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programının sunucusudur. Müge Anlı, 19 Aralık 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Sevilen gazeteci Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Lisansüstü eğitimini Kadir Has Üniversitesi'nde Hukuk üzerine Yüksek Lisans yaparak tamamlamıştır.

Müge Anlı, Televizyon kariyerine magazin dalında giriş yapmıştır. İlk yapımına Kanal D ekranlarında başlamış, magazin camiasının bilindik ismi Şenay Düdek ile birlikte Dobra Dobra programını yapmıştır. Sadece magazin üzerine kurulu olan ve sevilerek izlenen programda magazin camiasının önemli isimlerini ağırlayan Anlı, beğeni toplayan programın ikinci sezonunu Pakize Suda ile birlikte yapmıştır.

Dobra Dobra programı ile birlikte edindiği sunuculuk tecrübesini farklı alanlara taşımak isteyen güzel sunucu, Atv ekranında tek başına üstlendiği Müge Anlı ile Tatlı Sert programını hayata geçirmiştir. Hukuk konusundaki bilgi ve tecrübesini de kullanan Anlı, programında yakınlarını arayan insanları ve faili meçhul cinayetleri konu olarak ele aldı. Birçok cinayeti programı aracılığıyla aydınlatmayı başaran güzel sunucu, bu programa gündüz kuşağında devam etmektedir. Bunların dışında 2010 yılında "Film Gibi" ve "Müge Anlı ile Mektubunuz" var programlarını da hayata geçirmiştir.

MÜGE ANLI'NIN KIZI KİMDİR?

Müge Anlı'nın eski eşi Burhan Akdağ'dan Lidya isminde bir kızı vardır.

MÜGE ANLI NE MEZUNU?

Müge Anlı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Mezunudur. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi'nde hukuk üzerine yüksek lisans yapmıştır.

Sitemizde yer alan diğer ATV - AHaber ekran yüzlerini görmek için tıklayın

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski