Esenyurt Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Nerede? Adresi, Yol Tarifi, Randevu Al

Esenyurt araç muayene istasyonu, Esenyurt araç muayene yol tarifi, Esenyurt araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.
esenyurt araç muayene istasyonu

Esenyurt araç muayene istasyonu, Esenyurt araç muayene yol tarifi, Esenyurt araç muayene randevu, adresi, telefonu, online randevu al.


TÜVTÜRK ESENYURT Tesisleri, Araç Muayene İstasyonu


İstanbul'da; Arnavutköy Haraççı, Arnavutköy Onuncuyıl, Çatalca, Dudullu, Esenyurt, Büyükçekmece Mimar Sinan, Pendik, Pendik Kurtköy, Samandıra, Silivri Kavaklı, Silivri Sinekli, Şile ve Tuzla'da olmak üzere, toplam 13 adet araç muayene istasyonu bulunmaktadır.

Esenyurt İstasyonunda;

- Ağır Vasıta (Otobüs, Kamyon, Çekici, Tanker, Römork, Yarı Römork) Muayenesi Yapılmamaktadır
- Sadece Randevulu Araç Kabul Edilmektedir
- Egzoz Gazı Emisyon Ölçümü Yapılmaktadır.

ÇALIŞMA SAATLERİ

Esenyurt Araç Muayene İstasyonu kaçta açılıyor? Kaçta kapanıyor? kaça kadar çalışıyor? TÜVTÜRK, Pazar günleri hariç haftanın her günü 08:30 – 17:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.


Esenyurt Araç Muayene Randevusu almak için TIKLAYIN.


Esenyurt Araç Muayene istasyonu Adresi:
Zafer Mah. Adile Naşit Bulvarı No:35 Esenyurt / İSTANBUL
Tel: 08502228888

Tuv Türk Esenyurt Yol Tarifi



- Araç Muayenesi hakkında bilgi edinmek, hafif kusurlar ve ağır kusurları öğrenmek için bu sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Araç muayenesinde araçta bulundurulması gereken ekipmanlar ve belgeler nelerdir? başlıklı sayfamızı da inceleyebilirsiniz.

 

- Türkiye'de bulunan diğer tüm muayene istasyonlarının adres, telefon ve iletişim bilgilerini listelemek için tıklayın..

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski